Bytový komplex Nový Pivovar - financování

  Vyřídíme za Vás ZDARMA financování bytu

Vážení klienti, naší prioritou je nejenom zajistit Vám kvalitní bydlení ve městě Vysoké Mýto, ale zároveň Vám pomoci s financováním koupě bytu. Naše firma spolupracuje s více bankami působícími na našem trhu, a proto jsme schopni Vám doporučit tu nejlepší variantu úvěru. Nabídka bankovních ústavů je rozmanitá a každý klient má jiné požadavky. Záleží jen na Vás, kterou banku a typ financování si vyberete.

Z Vaší strany bude pouze potřeba vyplnit žádost a předložit příslušné podklady pro banku (žádost, potvrzení příjmů, případně další bankou požadované dokumenty). Veškeré podklady týkající se nemovitosti zajistíme sami, v některých případech včetně odhadu nemovitosti. Po schválení žádosti úvěrující bankou zbývá konkrétní banku navštívit a smlouvy podepsat nebo ve vybraných případech tento podpis zprostředkujeme. Veškeré tyto služby Vám samozřejmě budeme poskytovat zcela ZDARMA.

Pro klienty projektu výstavby bytů Bytového komplexu Nový Pivovar máme u spolupracujících bank zajištěné exkluzivní podmínky při poskytování hypotečních úvěrů. Vyřídíme pro Vás hypoteční úvěr s EXKLUSIVNÍ SLEVOU NA ÚROKOVÉ SAZBĚ až o 0,35%, což znamená úsporu až 400,-Kč měsíčně (při úvěru ve výši 2 mil. Kč a splatnosti 30 let). Dále pro Vás zajistíme pro potřeby hypotečního úvěru ODHAD ZDARMA a až 100% SLEVU Z POPLATKU ZA ZPRACOVÁNÍ HYPOTEČNÍHO ÚVĚRU. Všechny tyto služby jsou pro Vás samozřejmě ZDARMA.
Vyřídíme pro Vás pojištění schopnosti splácet hypoteční úvěr, které Vás zajistí proti nečekaným životním situacím, ztrátě zaměstnání apod. U hypotečního úvěru můžeme zajistit odklad splácení hypoték.
Pokud spadáte do kategorie klientů, kteří mohou žádat o některý z úvěrů pro mladé poskytovaného Státním fondem rozvoje bydlení, pomůžeme Vám s jejich vyřízením.

 

   
Spočítejte si splátky úvěru:
 

 
Prohlédněte si prezentaci projektu Bytový komplex Nový Pivovar na webových stránkách ČSOB a na webových stránkách Hypoteční banky.

 
 
 

  Informace ze světa financí

V dnešní době snižuje Česká národní banka úrokové sazby, ale banky na toto snížení nereagují a zachovávají své sazby na hypotečních úvěrech na stejné úrovni. Do budoucna lze očekávat, že ČNB postupně začne ve vazbě na inflační očekávání způsobené pumpováním peněz do ekonomiky základní sazby zvyšovat a tudíž je velice pravděpodobné, že banky poskytující hypoteční úvěry své sazby pro klienty zvýší.
Proto je právě NYNÍ vhodná doba pro investování do nemovitosti, kde Vaše úspory neztrácejí hodnotu. Toto tvrzení podporuje i aktuální trend při poskytování hypoték v dnešní době, kdy výrazně roste podíl hypoték s fixací úrokové sazby na 5 a více let.

Zhodnocení úspor na spořících účtech je příliš malé a úroky ani nepokrývají v současné době nízkou inflaci. Vzhledem k předpokladu růstu inflace budou Vaše prostředky na těchto účtech vlivem nízkého zhodnocení stále více ztrácet na hodnotě, což se při investici do nového bytu nestane a můžete jí považovat za dlouhodobé a bezpečné uložení Vašich finančních prostředků.

Současně úspory spojené s nižší energetickou náročností nového bytu nejsou pří dlouhodobém růstu energií nezanedbatelné.

 
 
 

  Postup při uzavírání smluv

  • Nezávazná rezervace trvá po dobu tří dnů od okamžiku osobní rezervace či rezervace pomocí internetového formuláře.
  • Smlouva o rezervaci – na základě smlouvy o rezervaci je bytová jednotka klientovi rezervována 21 dnů od podpisu rezervační smlouvy. Platí se rezervační poplatek ve výši 60 000 Kč, který je splatný při podpisu rezervační smlouvy a stává se smluvní pokutou v případě, že se klient do deseti dnů od podpisu rezervační smlouvy nedostaví podepsat smlouvu o budoucí smlouvě kupní.
  • Smlouva o smlouvě budoucí kupní je smlouva, která již řeší platební podmínky. Budoucí kupující a prodávající se v ní zavazují za jakých podmínek uzavřou kupní smlouvu. Nedílnou součástí je budoucím kupujícím vybraný způsob financování nákupu nemovitosti. Do 14 dnů je budoucí kupující povinen uhradit na účet budoucího prodávajícího zálohu ve výši 15% z kupní ceny.
  • Doplatek kupní ceny je splatný do 30 dnů po kolaudaci. Doplatek se vypočítá jako rozdíl celkové ceny předmětu kupní ceny snížený o rezervační poplatek a zálohu.
  • Kupní smlouva je smlouva, kterou se předmět kupní smlouvy převádí z prodávajícího na kupujícího. Přesně specifikuje předmět převodu a jeho konečnou cenu. Uzavírá se po uhrazení doplatku s následným vkladem kupní smlouvy na katastr nemovitostí.

 

 

(c) 2011 Bytový komplex Nový Pivovar